Golf All inclusive – kurz 10 lekcí zakončený zkouškou ZK

Kurz 10 lekcí zakončený zkouškou ZK – All inclusive = 7.500,- Kč

I když jste naprostý začátečník v golfu, nebo jste dokonce ještě nedrželi golfovou hůl v ruce, můžete se stát aktivním hráčem golfu. Stačí přidat se k nám a zapsat se do našeho kurzu golfu All inclusive, který zahrnuje vše, co začínající golfista potřebuje, aby se stal hráčem na úrovni.

Golfový a country klub Svobodné Hamry

Naučte se, jak hrát golf

Chcete-li se golfu věnovat dlouhodoběji, pak je dobré projít nejen důkladnou průpravou pod vedením zkušeného trenéra golfu, ale také absolvovat zkoušku způsobilosti, která potvrdí vaše golfové dovednosti. V rámci all inclusive golfového kurzu v ceně 7.500 Kč získáte:

  • 10 lekcí s golfovým trenérem
  • důkladné seznámení s golfovými pravidly
  • zapůjčení golfových holí
  • vstup na tréninkové plochy a hřiště
  • tréninkové golfové míčky
  • zkoušku ZK

Objednat kurz

Zkouška způsobilosti

Chcete hrát golf kdekoliv na světě? Máte v golfu vyšší ambice a rádi byste se zúčastnili alespoň nějakých společenských a rekreačních turnajů, pak budete muset složit zkoušku golfové způsobilosti, která je často označována jako Zelená karta. Ta vás pak opravňuje ke vstupu na domácí či jiná golfová hřiště a můžete se díky ní účastnit i některých turnajů.

Objevte váš skrytý golfový talent a začněte se věnovat hře, která vás nadchne. První odpal a už nikdy nebudete chtít říci golfu sbohem…

 

Objednávkový formulář

CAPTCHA
Kontrolní otázka
Image CAPTCHA
Prosím, opiště znaky, které vidíte na obrázku.