Novinky

24. Září
2021

Na krásné podzimní dny jsme si pro Vás ještě připravili spoustu akcí.
Přijeďte za námi než nám počasí vystaví stopku pro letošní sezónu.

17. Září
2021

A teď je čas na spoustu golfové zábavy !!! Texas losovaných dvojic již tuto sobotu. Vše o akci a přihlašování klasicky na serveru cgf.

15. Září
2021
Dnešního dne probíhá aerifikace a následné pískování greenů. Pokud na údržbu na jamce narazíte, nedohrávejte do greenu a pokračujte na další jamku. Buďte ohleduplní, připravujeme pro Vás hřiště na další sezónu. 
Pro dnešní den sleva na fee 50%
Děkujeme za pochopení team GCCSH
14. Září
2021

Stále si každé úterý můžete přijet zahrát na úpravu HCP naši eklektik HCP úterý tour by GOLFPLAN. Průběžné výsledky naleznete pod odkazem ZDE. A vyhrát může opravdu každý wink

12. Září
2021

Je dobojováno a známe letošní MISTRY klubu ve všech kategoriích.

Erik Grubner a Julča Hoščálková jsou MISTRY klubu na rány. A Lukáš Stehlík s Julčou Hoščálkovou jsou MISTRY v jamkovce. Gratulujeme Aničce Částkové k vítězství v kat. juniorek. V kategoriích zkušených golfistů (zákaz používat slovo senior) došlo na střídání stráží a mistry klubu jsou Libuška Benková a Petr Vaculčiak. Gratulujeme vítězům a děkujeme všem za účast a předvedené výkony !

Speciální gratulace a velký dík patří Martinovi Mudruňkovi za luxusně připravené hřiště. Díky všem !!! 

06. Září
2021
O víkendu se hrálo na Svratce finále Tří císařů. A jak to dopadlo ? Hlášení od kapitánky Libušky Benkové: Na perfektně připraveném hřišti ve Svratce jsme v přátelské atmosféře a při výborném počasí obhájili čtvrté místo. Výhra připadla zaslouženě silnému týmu Svratky, druhé místo bralo družstvo Kořence a třetí tým Výběru Brna.
Tak tedy skončil už 18. ročník naší tradiční meziklubové soutěže. Díky patří hostitelskému klubu Svratky za perfektně připravené hřiště i celého průběhu soutěže včetně společenské části turnaje
Těšíme se na další, už 19. ročník turnaje, jehož finále se odehraje na našem domovském hřišti ve Svobodných Hamrech a už pomalu i další na jubilejní 20. ročník, jehož finále bude hostit klub Sokrates golf klub Kořenec. Děkujeme všem našim hráčům za reprezentaci klubu !  ( pár fotek po rozkliknutí článku )

 

03. Září
2021

V uplynulých třech dne proběhlo na hřišti Panorama golf resort-Kácov Akademické mistrovství ČR. I náš klub měl na této akci své zastoupení. V ženách nás reprezentovala loňská mistryně klubu Julča Hoščálková a v mužích Nicolas Pekárek.
Julča v nabité konkurenci plusových HCP, vítězka Gabriela R. Vítů mám HCP +5,7  obsadila hezké 11.místo. Nicolas v kategorii mužů na tom se soupeři byl podobně, vítěz David Benák z Kunětické hory má HCP +3,0 a obsadil 40.místo.
Oběma děkujeme za reprezentaci klubu a přejme hodně studijních i golfových úspěchů. 

26. Srpen
2021

Z důvodu konání soukromé akce bude celý areál v pátek 27.8.2021 po celý den zcela UZAVŘEN.
Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vás v dalších dnech.
Třeba na sobotním turnaji.
Team GCCSH