Novinky

10. Červenec
2020

Golfové pojištění od našeho partnera firmy GOLFPLAN.cz  je vyjímečný produkt ve všech směrech. Sjednáním si pojištění chráníte hlavně sebe a své golfové vybavení a stanete se také členem Premium Clubu GolfPlan , ve kterém naleznete hromady slev a výhod. Slevy na fee, nákupy, služby ... A také finančně přispějete svému klubu ! Jak ? Pokud si pojištění sjednáte online vstupem (proklikem) z našich stránek, tak díky affiliate programu dostane Váš klub 10% z částky Vámi sjednaného pojištění !
Pro členy GCCSH po zadání kódu ( zašle na vyžádání manager klubu )  SLEVA 400,- Kč  na sjednané pojištění !!! Vše o pojištění naleznete na našem webu kliknutím na obrázek na hlavní straně a v sekci KLUB odkaz Pojištění GolfPlan

06. Červenec
2020

Vážení členové GCCSH,

Golf & Country Club Svobodné Hamry z.s. se letos dožívá 25ti let své existence. Rádi bychom ke společné oslavě pozvali všechny členy našeho golfového klubu.
Slavit toto čtvrtstoletí budeme v sobotu 11.července od 9:00 ve Svobodných Hamrech. Zveme k posezení v klubovně, zavzpomínání na uplynulých 25 let a k účasti v turnaji na 9 jamek, kde bude jako vyrovnání použit počet let, strávených v GCCSH.
Pokud se rozhodnete přidat, budeme rádi, když potvrdíte svou účast na mail manager@gccsh.cz, telefonicky Josefu Zbortkovi (777 753 335) nebo se rovnou přihlásíte do turnaje na www.cgf.cz.

Těším se na setkání

Mgr. Jan Peroutka
prezident klubu

02. Červenec
2020

Již nyní můžete jako člen GCCSH hrát za výhodnějších podmínek na spoustě hřišť (aktuální seznam ZDE). Jako poslední do dlouhého seznamu přibyl Golf Resort Písek - Kestřany.

01. Červenec
2020

Od čtvrtka 8,00 je naše hřiště opět OTEVŘENO !!! Cestou někde potkáte náhodnou vodu a i v některých bunkerech je ještě voda, ale hřiště je připraveno a hratelné !!! Těšíme se opět na Vaši návštěvu a přejeme hezkou hru !

29. Červen
2020

Hřiště opět pod vodou. Chrudimka venku z koryta. Louže a potoky vody na hřišti. Je nám to líto, ale hřiště zůstává ZAVŘENO i v úterý ! HCP den 30.6. ZRUŠENO Sledujte naše www a fcb budeme se snažit jen co voda opadne hřiště znovu otevřít. Děkujeme za pochopení a držte nám palce !

28. Červen
2020
Krásné slunečné počasí, skvělé výkony a plné hřiště ! Tak takový byl letošní ročník.
1. místo Hozák Dušan+Špačková Aneta 48ran
2.místo Čapek Pavel+dcera 51ran
3.místo Richter Jaroslav+ ??? ;) 53ran
Děkujeme všem 60ti !!!!! hráčům a hráčkám za účast a skvělé výkony a těšíme se, že se opět brzy na golfu uvidíme 
21. Červen
2020

Turnaj Dětské Tour Severovýchod, který se měl konat v neděli 21.6. je z důvodu vytrvalých dešťů ZRUŠEN ! Hřiště je z části pod vodou a silně podmáčené, tedy nehratelné. S pořadatelem hledáme náhradní termín.
Děkujeme za pochopení 

17. Červen
2020

Detaily turnaje a možnost přihlášeni ZDE.

 

17. Červen
2020

Již nyní se můžete hlásit na turnaje, které pro Vás připravujeme na prázdninové měsíce.

Přehled turnajů na měsíc ČERVENEC

Přehled turnajů na měsíc SRPEN

17. Červen
2020

Vážení návštěvníci GCCSH,

upozorňujeme Vás na možné komplikace při příjezdu do našeho areálu. Pro příjezd v čase uzavírky využijte odbočku ze silnice č.37 směr Dřevíkov. Děkujeme za pochopení.