Novinky

30. Květen
2023

Nejen pro milovníky pěnivého moku je v sobotu 3.6.2023 další turnaj letošní Hamry Tour a to PIVNÍ TURNAJ 
Budeme točit Krušovice a Zlatého Bažanta za lidových 10,- Kč. Do hry dostanete dle vlastního výběru plechovku piva klasického či ochuceného. V altánku na jedničce bude za stejných 10,-/plechovku udržována zásoba chlazeného moku. 
Nenechte si ujít jistě veselý turnaj laugh Přihlášení ZDE

29. Květen
2023

Víkend na našem hřisti přinesl dva krásné dny a turnaje s velkým počtem zúčastněných. V sobotním meziklubovém Ha-Br cupu vedeme po prvním kole o neuvěřitelných 88 "stejblů" viz foto konečného score. A troufám si říct, že tohle se letos nedá nevyhrát a vrátit pohár k nám na klubovnu!
V neděli jsme odehráli jeden z nejoblíbenějších turnajů, a to Golfista+neGolfista.
Canon start nám naplnil celé hřiště a tak si negolfisté mohli užít pravou golfovou atmosféru. Všem dekujeme a tešíme se na viděnou na Hamrech.

23. Květen
2023

Nejbližší víkend na našem hřišti svede dohromady jak golfisty tak negolfisty. V sobotu se pokusíme v meziklubovém utkání s hráči Havl. Brodu vytvořit dobrý bodový základ pro návrat poháru zpět na Hamry.
V neděli je potom na pořadu oblíbený turnaj Golfista+neGolfista, kdy si mohou přijít zahrát ve dvojici s golfistou na naše hřiště i negolfisté a vyzkoušet si jaké to je hrát golf.
Veškeré informace a přihlášení ZDE

16. Květen
2023

Na turnaj provoněný vůní skvělé kávy se můžete těšit v neděli 21.5.2023 od 10,00 hodin. Partnerem dalšího turnaje HAMRY TOUR 2023 je tentokrát Josef Melen a KÁVA MELEN. Degustace kávy přímo na hřišti. Přijeďte si zahrát pochutnat na kávě a v klubovně se pobavit výstavou kreslených golfových vtipů od Vladimír Balcar. Přihlášení ZDE

 

15. Květen
2023
Zprávu z ligového víkendu začneme bombou která vybuchla na 2.lize v Poděbradech. Naše holky, viz. foto, se po dvou kolech usadily na fantastickém čtvrtém místě! Vyrovnanými výkony v obou kolech ztrácí 21 ran na místo třetí a 10 ran mají náskok před pátým týmem. Jste skvělé GRATULUJEME
Muži to měli v Bohdanči při pohledu na HCP složení ostatních týmů od PRO, plusových HCP a singlistů, opravdu hodně těžké. V některých týmech ani součet HCP všech hráčů nebyl tolik jako náš nejlepší individuální ... Ale kluci se s tím poprali se ctí a v příštím kole budou útočit ze zadních pozic. 
Díky všem za skvělou reprezentaci
11. Květen
2023

O nadcházejícím víkendu můžete plně využít naše hřiště na hru s přáteli či sami si jít projít hřiště a užít si den na golfu jen tak.
Turnaj o tomto víkendu u nás není! 


A na dálku můžete držet palce našemu týmu, který rozehraje 1.+2. kolo 1.ligy mužů na hřišti v Bohdanči. 
Přejeme Vám krásný víkend a našim borcům držíme palce a všem ať to lítá a padá tam kam má!!! 

06. Květen
2023

Druhý turnaj Hamry Tour plný pomazánek máme za sebou. Podmračené ráno se přehouplo do prosluněného dne  a všichni si den stoprocentně užili. Gratulujeme vítězům a přinášíme poprvé celkové pořadí po dvou kolech https://eklektik.gccsh.cz/?zobraz=OQ==
T
ěšíme se na kolo třetí, které je na programu v neděli 21.5. pod názvem Kávový turnaj by káva Melen s ochutnávkou kávy od Josefa Melena.

01. Květen
2023

O dalším prodlouženém víkendu nás čeká letošní druhý turnaj HAMRY TOUR.
Pomazánkový turnaj staruje v sobotu 6.5.2023 od 10:00
Těšit se můžete na tradiční pohoštění po celý den v podobě pomazánek od tety Blanky a z Pekařství Řečice dorazí tradiční várka pečiva a taktéž skvělé pomazánky.
Hole in one hrajeme opět na dvojce o elektrokoloběžku a na devítce o bednu Prosecca co nikdo nevyhrál na minulém turnaji.
Těšíme se na Vás a neváhejte s přihlášením ZDE

30. Duben
2023

V sobotu 29.4. se u nás uskutečnilo Otevřené jamkové mistrovství dvojic GCCSH. Za proměnlivého počasí, které doprovázelo i přerušení kvůli bouřce, se v podvečerních hodinách mistry klubu dvojic pro letošní rok stali Jakub Lacina a Michal Rychlý, kteří ve finále porazili Radislava Spilku a Lukáše Stehlíka. V souboji o třetí místo zdolali Petr Kaplan a Pavel Čapek dvojici Dan Holfeuer a Aleš Uher, kteří tedy skončili na nepopulárním čtvrtém místě. Vítězům gratulujeme!

25. Duben
2023

Přijďte si zabojovat o titul Mistra dvojic v populární hře na jamky! Formát hry je FOURSOME tj. hráči z dvojice hrají jedním míčem a střídají se v úderech dokud míček nezahrají do jamky. Ráno proběhne kvalifikace na rány (9 jamek), následně 8 dvojic s nejmenším počtem ran z pořadí kvalifikace postupuje do herního pavouka PLAY-OFF v jamkové hře na 9 jamek a soubojů o titul! Zbylé dvojice se utkají v sekundárním herním pavouku v jamkové hře na 9 jamek o 9. místo. https://www.cgf.cz/cz/turnaje/turnaje-vyhledavani/turnaj...