Novinky

18. Srpen
2019

V neděli 18.8. se uskutečnilo na našem hřišti finálové kolo meziklubového utkání se Štiřínem. Přes velkou snahu domácích hráčů se náskok z prvního utkání, který činil 49 STB nepodařilo stáhnout, ač k tomu nebylo daleko. Především životním výkonem Petra Stehna - 81 ran a 50 STB !!! a dalšími kvalitními výkony se našim hráčům podařilo vyhrát dnešní kolo 354 ku 335, přesto celkový výsledek činil 685 ku 655 STB bodů pro hosty a tak pohár přátelství opět putuje na Štiřín.

Celkové výsledky v příloze

Výsledky dnešního kola zde

Fotogalerie zde

16. Srpen
2019

Fantastické vítězství pro naše juniory ve finále Mistrovství ČR smíšených družstev mládeže do 16 let v Beřovicích! Parádní představení našich hráčů ve složení Tánička, Alex a Chris Boháčovi, David Poláček, Vanesa Skalická a Sven Blažek.

Moc děkujeme za skvělé výkony a reprezentaci Svobodných Hamrů. Jsme na vás pyšní.

TCM Svobodné Hamry

Článek na čgf

15. Srpen
2019

Pojeďte si zahrát s přáteli na Mladé Buky!

Poznamenejte si do kalendáře : hrajeme ve středu 18.9. - přihlášky do 17.9.

11. Srpen
2019

V neděli 11. srpna se odehrál turnaj Golfista + Negolfista, na který přišlo 46 hráčů a hráček. Hrálo se ve dvojicích 9 jamek na rány. Vítězná dvojice Bedřich Petráň III. a Alex Pokrievková zahrála 46 ran! O pořadí na dalších místech rozhodovala jediná rána - druzí skončili David Kšír a Šarlota Kšírová s 49 ranami, třetí pak Miroslav a Miroslav Kopáčkovi s 50 ranami a těsně čtvrtí s 51 ranami Pavel Čapek a Barbora Čapková.  Gratulujeme!

Výsledky v příloze.

10. Srpen
2019

V deštivou sobotu 10.8. bylo odehráno Svobodné Hamry OPEN. Zúčastnilo se ho 32 hráčů a hráček a první kategorii hranou na rány s 2/3 vyrovnáním ovládl Radek Laštůvka s 75 ranami a zlepšením hendikepu z 16,1 na 15,2 a navíc si odnesl i část banku z birdie soutěže! Druhý skončil Luboš Štryncl ml. se 76 ranami, který ovládl i vloženou soutěž Longest drive. Třetí místo pak vybojoval Jiří Větrovský st. s 76 ranamiKategorii na STB body dominoval Pavel Máčalík s 51 STB body a zlepšením hendikepu z 47 na 34. Druhé místo obsadila Julie Hoščálková s 44 STB, která si  zlepšila hendikep z 44 na 36 a třetí skončil Jiří Větrovský ml. s 36 STB.

Vložené soutěže opanoval Pavel Žárský - ten si odnesl část banku z birdie soutěže a výkonem 116 cm ovládl i Nearest to pin. Jednoho berdíka zahrál (a také si na něj vsadil) Milan Kořínek. Longest drive žen si pak vystřelila Míša Tichá.

Gratulujeme!

Výsledky zde

05. Srpen
2019

Za mlžného nedělního ráno se Aničce Částkové povedl počin, před kterým nezbývá než smeknout. Zahrála totiž na jamce č.9 Hole in One! Gratulujeme k této úžasné ráně a přejeme další!

29. Červenec
2019

Historický úspěch v podobě postupu do extraligy se povedl našemu družstvu mužů ve složení : Bedřich Petráň III., Chris a Alex Boháčovi, Erik Grubner, David Poláček, Matěj Špreňar a Lukáš Stehlík. Nejprve zdolali v semifinále GC Semily 6,5/2,5 a ve finále si poradili i s týmem GC Austerlitz 5/4.

Obrovská gratulace a poděkování za reprezentaci klubu!

28. Červenec
2019

Je dobojováno! Čtyřdenní golfový maraton HamrMasters doprovázený extrémním teplem, ale i bouřkami je za námi.

Kategorie Brutto se proměnila na rodinný souboj - vítězem se stal Luboš Štryncl starší a trumfnul o tři rány Luboše Štryncla mladšího. Hlavní kategori pak ovládl Pavel Žárský, který si během HamrMasters výrazně zlepšil hcp (16,2 na 13,5) a prokázal, že se umí připravit na major. Druhý pak skončil Luboš Štryncl st. a třetí místo si vybojoval Ivan Němec. Gratulujeme!

Sobotní večerní patovačku vyhrál Petr Augustin, který do pavouka play-off postoupil jako štastný poražený z kvalifikačního kola a překvapil několik favoritů. Chipovací soutěž pak byla kořistí Martina Benka

Děkujeme všem účastníkům za příjemnou atmosféru, údržbě za krásné hřiště a sponzorům za krásné ceny - Golffanatik, GAP, Hospoda pod Hrází. Speciální poděkování patří Drahušce Stehlíkové za tuto krásnou cenu pro vítěze: