Den Otevřených Dveří

Datum novinky: 
15.05.2017

Vážení golfoví přátelé,

v neděli 21. května náš klub pořádá již tradiční Den Otevřených Dveří.

Tato akce je vždy velmi úspěšná a navštěvována velkým počtem zájemců o golf. Pokud tedy máte ve svém okolí přátel potenciální golfisty, tak neváhejte a pošlete je v neděli na Den Otevřených Dveří.

Také bychom tímto chtěli oslovit všechny, kteří by v neděli měli čas a byli by ochotni pomoci během tohoto dne (trenéři na stanovištích nebo dobrovolníci, kteří půjdou se zájemci o golf na hřiště a budou jim golfovými Průvodci), aby se přihlásili na tel: 739 464 920 či na email managera klubu. Více informací o akci naleznete zde.

Všem dobrovolníkům předem děkujeme!
Golf and Country Club Svobodné Hamry

Program:

Registrace do celodenních soutěží o zajímavé ceny - 9:00 - 12:00.

V průběhu dne Vás seznámíme se základy pravidel, budete mít možnost vyzkoušet si jednotlivé golfové údery (dlouhou hru, krátkou hru a patování) i možnost zahrát několik jamek přímo na hřišti.

Po celý den jsou připraveny soutěže o krásné ceny a celkový vítěz získává doživotní členství v Golf & Country Clubu Svobodné Hamry.

Během celého dne se Vám budou věnovat golfisté - členové klubu i profesionální trenéři, kteří Vám vysvětlí základní pravidla o hraní golfu a seznámí Vás také s fungováním golfového klubu.

Účastníci této akce se mohou stát členy Golf & Country Clubu Svobodné Hamry za zvýhodněných podmínek!

Další informace obdržíte v klubovně na tel. čísle 469 319 575 nebo 739 464 920.

Soubory ke stažení: