Novinky

16. Září
2018

Dobojováno!

Mistrovství klubu 2018 je za námi. O titul mistra a mistryně klubu bojovalo 40 hráčů a 7 hráček. Na kvalitně připraveném hřišti byly k vidění i výsledky pod par. Po dvou dneh zápolení se mistryní klubu stala Helena Janoudová sn. a mistrem Erik Grubner.

Gratulujeme!

Fotogalerie zde

Výsledky zde

13. Září
2018

Vážení členové, na mistrovství klubu bude pro Vás připraveno následující občerstvení: Tradiční domácí pomazánky paní Břízové po devítce a sobotní Kuřecí směs s bramboráky a nedělní Karbanátek s pečenými bramborami a pepřovou omáčkou po hře.

11. Září
2018

Výbor Golf & Country Club Svobodné Hamry vypisuje Výběrové řízení na pozici Manažera klubu. Odkaz na výběrové řízení je zde

10. Září
2018

Úterní HCP 11.9. bude poslední, který začne v 14:00. HCP 18.9. a další následující budou začínat již v 13:00.

07. Září
2018

Vážení členové, dovolujeme si Vás informovat, že přípravy hřiště na mistrovství klubu jsou v plném proudu. 5.-6. 9. jsme mělce prořezávali greeny a jemně pískovali, což má okamžitý efekt - zrychlení a srovnání greenů. Po deštích se probudila tráva a hřiště se zazelenalo. Před mistrovstvím posekáme první pruh rafu okolo všech fervejí na semiraf. A samotný raf bude střižen nakrátko. Hřiště bude řádně připraveno na vrchol sezóny.

04. Září
2018

Dne 31.8.2018 jsme rozvázali spolupráci s Dušanem Stündlem. Výkonem funkce manažera GCCSH byl pověřen Jan Kubiš. V nejbližší době bude na tuto pozici vypsáno nové výběrové řízení. Více podrobností v dopisu prezidenta a zápisu z výborové schůze v sekci pro členy.

02. Září
2018

v neděli 2. září proběhl další z turnajů Golfista + Negolfista, kterého se zúčastnilo 20 dvojic. Vítězná dvojice Miroslav a Zbyněk Kopáčkovi zahráli krásných 53 ran. Věříme, že si tuto akci všichni užili a na jaře se tu uvidíme znovu. A s negolfisty snad už jako s golfisty! Výsledkovou listinu naleznete zde.

 

31. Srpen
2018

V pátek 31.8. budou hřiště, klubovna a driving pro veřejnost uzavřeny z důvodu konání soukromého turnaje s akademií. Od 16:00 je nicméně možná rezervace startovních časů na hřišti.

23. Srpen
2018

Týmy mládeže GCCSH výborně reprezentovaly na celostátních finále soutěží družstev ČGF. Nejprve v Poháru klubů do 16ti let (v sestavě Alex a Chris Boháčové, David Poláček, Erik Grubner a děvčata Vanesa Skalická a Katka Petrovová) jsme obsadili v Ropici historické 5. místo v ČR!

O týden později jmenovaní mladí pánové vystoupali v Telči mezi chlapci do 18ti let o stupeň výše na 4. místo!

Je to skvělá vizitka Tréninkového centra mládeže. Všem, kteří se zasloužili o tyto historické výsledky patří velké díky! A gratulujeme!

22. Srpen
2018

V neděli 19.5. bylo ve Svobodných Hamrech odehráno II. kolo tradičního přátelského utkání s RGC ze Štiřína. Po prvním kole jsme (jako vždy) doháněli ztrátu - tentokrát 27 stablefordových bodů. Sice se nám podařilo v Hamrech přinést o 11 bodů více, než přátelům ze Štiřína, ale v součtu jsme tradičně obsadili 2. místo.