Novinky

20. Březen
2018

Vážení junioři, rodiče a přátelé TCM Svobodné Hamry,

na úvod golfové sezóny 2018 je připravena tradiční informativní schůzka trenérů TCM s juniory a rodiči. Informační schůzky pro zájemce, kteří chtějí působit v roce 2018 v TCM Svobodné Hamry se uskuteční v úterý 3.4. a středu 4.4. od 16 do 17 hodin v naší klubovně ve Svobodných Hamrech.

Na této schůzce se dozvíte  rozdělení hráčů do jednotlivých tréninkových skupin, termíny různých golfových dětských tour a turnajů pro jednotlivé kategorie od nejmenších až pokročilé, předběžné nominace mládežnických reprezentací našeho klubu do 14,16,18 let / termíny těchto Mistrovství ČR družstev / a další informací ohledně chodu TCM Svobodné Hamry v roce 2018.

Tréninkové dny budou opět po, út, st, čt  se začátkem v 16:30 hod.

Těšíme se na setkání po zimní přestávce!

Petr Grubner, Bedřich Petráň, Zdeněk Štěpánek a nově Drahuška Stehlíková a Lukáš  Stehlík

TCM Svobodné Hamry 

12. Únor
2018

Vážení členové,

letošní členské shromáždění GCCSH se bude konat v neděli 18. 3. od 15 hodin v restauraci St. Patrick v Pardubicích. Všem členům klubu budou nejpozději 3 týdny před konáním poštou odeslány "Hamerské Novinky" s pozvánkou a pokyny pro uhrazení členského poplatku na 2018.
Pokud Vám dopis nedorazí, tak na Vás pravděpodobně nemáme aktuální adresu. V tomto případě nás prosím kontaktujte.

Program členského shromáždění:

• Zahájení
• Volba komisí (mandátová, návrhová)
• Zpráva prezidenta
• Zpráva o hospodaření
• Zpráva revizora
• Zpráva komise STK
• Zpráva komise pro práci s mládeží
• Zpráva komise pro hřiště
• Různé a diskuze
• Usnesení
• Závěr

Přijďte na členské shromáždění! Čeká Vás představení nového managera a další novinky pro sezónu 2018.
Odměnou za účast může pak být přímo na místě členská kartička pro rok 2018.

Každý člen GCCSH s hlasovacím právem může být na shromáždění členů zastoupen na základě plné moci. Tato plná moc nemusí být úředně ověřená. Každý člen s hlasovacím právem může zastupovat pouze jednoho dalšího člena GCCSH. Vzor plné moci najdete na našich webových stránkách v sekci pro členy.

Těšíme se na shromáždění členů na shledanou :-)

31. Prosinec
2017

Vážení členové,

přejeme vám vše nejlepší do nového roku a hlavně hodně volného času na golf :-) Zároveň přinášíme nový žebříček členů našeho klubu seřazený dle HCP, který naleznete v sekci klub\žebříčky. Ve spodní části naleznete žebříček v excelu s vývojem hcp dle jednotlivých let Vašeho golfu.

28. Prosinec
2017

04. Prosinec
2017

Výbor Golf & Country Club Svobodné Hamry vypisuje Výběrové řízení na pozici Manažera klubu. Odkaz na výběrové řízení je zde

Předpokládáme, že jeho vítěz bude znám začátkem roku 2018 a bude členům představen v tradičních Novinkách.

Než se nový manažer ujme své role, Ondra Šofr nadále vykonává svou úlohu, proto se na něj můžete s čímkoliv obracet. Ondrovi děkujeme za odvedenou práci a posun našeho klubu!

 

15. Listopad
2017

Vážení členové a přátelé našeho klubu,

golfová sezóna je již ukončena! Klubovna a driving range jsou již uzavřeny. Hraje se na zimní greeny a platí zákaz hry při jinovatce.

Přejeme všem hezkou zimu a těšíme se co nejdříve na setkání v příštím roce!

30. Říjen
2017

Vážení přátelé,

dovolujeme si Vás pozvat na první listopadový turnaj  Svatomartinská kachna! Akce se uskuteční v neděli 5. listopadu s cannon startem v 10 hodin. Jak už z názvu vyplývá, tak po hře na všechny bude čekat vynikající Svatomartinská bašta :-) Přihlásit se na turnaj můžete přímo zde.

Těšíme se na setkání!
Golf & Country Club Svobodné Hamry 

26. Říjen
2017

Vážení golfoví přátelé,

v úterý 24. října proběhlo finále letošní Golftime.cz HCP úterý Tour. Celkem se odehrálo 25 turnajů, během kterých hráči sbírali důležité body. Bohaté ceny pro celkové vítěze si zasloužili: vítěz Petr Augustin, Jan Kubiš (2. místo) a Rudolf Martinčič (3. místo). Všem děkujeme za účasti na letošní tour a již se těšíme na příští sezónu. Vítězům moc gratulujeme. Kompletní výsledky naleznete zde v příloze.

19. Říjen
2017

Vážení golfisté,

tuto sobotu 21. října pořádáme Zabijačkový turnaj. Startovat se bude postupně od 10 hodin a těšit se můžete na zabijačkové dobroty. Před hrou prdelačka, na hřiště mezi devítkami v altánu jelita, jitrnice, tlačenka a bůček a po hře v klubovně zabijačkový guláš. Hrát budeme na STB body pouze na snižování hendikepu. Více informací a možnost přihlášení naleznete zde.

13. Říjen
2017

V pátek 13. října provádíme aerifikaci všech greenů a odpališť. Aerifikace se provádí kvůli zlepšení přístupu vzduchu pro kořenový systém travního porostu. Odstraňuje zhutnění půdy v nadměrně používaném trávníku. 

Děkujeme za pochopení!