HamrMasters

Datum novinky:
28.07.2019

Je dobojováno! Čtyřdenní golfový maraton HamrMasters doprovázený extrémním teplem, ale i bouřkami je za námi.

Kategorie Brutto se proměnila na rodinný souboj - vítězem se stal Luboš Štryncl starší a trumfnul o tři rány Luboše Štryncla mladšího. Hlavní kategori pak ovládl Pavel Žárský, který si během HamrMasters výrazně zlepšil hcp (16,2 na 13,5) a prokázal, že se umí připravit na major. Druhý pak skončil Luboš Štryncl st. a třetí místo si vybojoval Ivan Němec. Gratulujeme!

Sobotní večerní patovačku vyhrál Petr Augustin, který do pavouka play-off postoupil jako štastný poražený z kvalifikačního kola a překvapil několik favoritů. Chipovací soutěž pak byla kořistí Martina Benka

Děkujeme všem účastníkům za příjemnou atmosféru, údržbě za krásné hřiště a sponzorům za krásné ceny - Golffanatik, GAP, Hospoda pod Hrází. Speciální poděkování patří Drahušce Stehlíkové za tuto krásnou cenu pro vítěze: