Informační schůzka TCM

Datum novinky: 
18.03.2016

Vážení junioři, rodiče a přátelé TCM,

na úvod golfové sezóny 2016 je připravena tradiční informační schůzka trenérů TCM s juniory a rodiči. Informační schůzky pro zájemce, kteří chtějí působit v roce 2016 v TCM Svobodné Hamry se uskuteční ve středu 30.3. a ve čtvrtek 31.3. od 16 do 17 hodin v naší klubovně ve Svobodných Hamrech.

Na této schůzce se dozvíte  rozdělení hráčů do jednotlivých tréninkových skupin, termíny různých golfových dětských tour a turnajů pro jednotlivé kategorie od nejmenších až pokročilé, předběžné nominace mládežnických reprezentací našeho klubu do 14, 16, 18 let a termíny těchto mistrovství republiky družstev a další info ohledně chodu TCM Svobodné Hamry v roce 2016.

Tréninkové dny jsou opět po,út,st,čt se začátkem v 16,30 hod.

Pozor!!! Pro letošní rok je změna tréninkového dne: nově pondělí pro naše nejmenší naděje.

Těšíme se na setkání po zimní přestávce.
S pozdravem Petr Grubner, Bedřich Petráň a Aneta Betlachová
TCM Svobodné Hamry