Kunětická Hora x Svobodné Hamry – 0:1

Datum novinky: 
14.05.2012

Svobodné Hamry vyhrály o 6 bodů! Po několika tropických dnech se počasí zcela změnilo. Skoro o patnáct stupňů méně a místo hřejivého slunce studená dešťová sprcha - to byly kulisy na startu utkání žákovských a juniorských reprezentantů golfových klubů Kunětické Hory a Svobodných Hamrů. Naštěstí se během dne počasí alespoň trochu umoudřilo a přestalo pršet. Více čtěte zde.

 

 

Tradice meziklubového utkání Kuňky proti Hamrům sahá do roku 2009. Soutěží se dvakrát ročně - jarní termín patří Kunětické Hoře, na podzim jsou hostitelem Svobodné Hamry. Formát soutěže je nastavený tak, aby byla zajímavá a dávala stejnou šanci oběma soupeřícím stranám nezávisle na hendikepech a věku soutěžících. Hraje se na stableford netto body a do týmového součtu se započítává 7 nejlepších výsledků.

Za oba kluby nastoupilo v tomto ne úplně přívětivém počasí nakonec dvanáct hráčů s průměrným věkem 14,7 roku u Kunětické Hory a 15,2 let u Svobodných Hamrů.

 

Sestavy družstev:
 

Golf Club Kunětická Hora

BERÁNEK Jiří
BRYČKA Jan
ČÍŽEK Adam
FELCMANOVÁ Laura
HÜBNER Ondřej
LICHTENBERG Simon
PELIKÁNOVÁ Andrea
PERNÝ Štěpán
PŘIKRYL Zdeněk, jun.
RÁŽEK Radek
ŠPAČEK Dominik
VONDROUŠ Jiří

Golf & Country Club Svobodné Hamry

ALBRECHT Petr
ALBRECHTOVÁ Věra
BETLACHOVÁ Aneta
BÍLKOVÁ Silvie
BOUŠKA Lukáš
KŠÍR David
NEKUT Viktor
POLÁČEK David
STEHLÍK Lukáš
STRNAD Vojtěch
STROUHALOVÁ Anna
TOMANDL jun. Martin

Přestože se hrálo na Kunětické hoře, a tudíž měli hráči Kunětické hory teoretickou výhodu domácícho prostředí, z vítězství se nakonec radoval  náš tým. Bylo to ovšem těsné, Svobodné Hamry vyhrály o 6 bodů.

Vyhlášení výsledků provedl osobně Head Pro tréninkové akademie a ředitel soutěže v jedné osobě Kino Navarro. Absolutní vítěz Lukáš Stehlík se vyhlášení nezúčastnil, a tak ceny v podobě golfových trik a voucherů do patovací akademie převzalo trio nejlepších v dalším pořadí Jirka Vondrouš, Vojtěch Strnad a Zdeněk Přikryl. Dále byla vyhlášena nejlepší žákyně Aneta Betlachová a vylosovány 3 individuální ocenění ze všech zúčastněných.

Odvetné utkání se odehraje v obvyklém čase, tj. na podzim na hřišti GCCSH.