Muži GCCSH vyhráli II. ligu!

Datum novinky: 
29.07.2018

Naše družstvo mužů ve II. lize zvítězilo v části na rány. V následné jamkovce suverénním způsobem opanovalo všechna utkání a postupuje tak do I. ligy!

Ženy v I. lize končí na 10. místě. Více v článku.

Družstvo mužů ve složení Alex a Chris Boháčovi, Erik Grubner, Béďa Petráň III., David Poláček a Lukáš Stehlík pod vedením nehrajícího kapitána Bédi Petráně II.  v Mladých Bukách v páteční kvalifikaci nejprve potvrdilo první místo (i díky skvělým 66 ranám Bédi Petráně). Ve víkendových jamkovkách pak naši muži porazili nejprve Golfcentrum Liberec a ve finále pak GC Svratka! Díky tomu si příštím roce zahrají poprvé v historii GCCSH I. ligu! Moc gratulujeme! Podrobné výsledky jsou zde.

 

Ženy GCCSH ve složení: Helena Janoudová, Katka Řeháková, Silva Bílková a Hana Peroutková bojovaly v I. lize na Čeladné. V kvalifikaci na rány potvrdili 11. místo (které držely z první části z České Lípy). V jamkovce díky úspěšné rozehrávce porazily KGC Malevil a následně byly nad jejich síly hráčky z Valašského GC. Obsadily tak 10. místo. O setrvání v I. lize nebo sestupu do II. rozhodnou sestupující týmy z Extraligy. (pokud nesestoupí všechny týmy z části Východ, I. liga je zachráněna). Podrobné výsledky jsou zde.