Několik slov člena výboru GCCSH

Datum novinky: 
11.06.2019

Vážení přátelé, golfistky a golfisté,

dovolte mi, abych touto cestou poděkoval Honzovi Kubišovi, Martinovi Mudruňkovi, Láďovi Břízovi, Dejanu Galamicovi a všem brigádníkům, kteří vynaložili v posledních dnech a týdnech veliké úsilí k tomu, aby naše hřiště poskytovalo hráčům dobrý pocit ze hry...více v článku

Jak asi všichni víte, před několika dny se přehnala přes naše hřiště povodeň, která po sobě zanechala viditelné škody. Poté, co se podařily tyto škody odstranit, přišel ze čtvrtka na pátek další přívalový déšť, který rozvodnil Chrudimku i její přítoky. I tak se správcům hřiště podařil husarský kousek - ještě v pátek proběhl na našem hřišti plánovaný komerční turnaj a v sobotu a neděli jsme již hráli na skvěle připraveném hřišti.

I když jsem jeden z velkých kritiků, co se stavu hřiště týká, v tomto případě musím před všemi, kteří se starají o údržbu a stav hřiště, pomyslně smeknout a ještě jednou vyjádřit VELKÝ DÍK.

Uvědomuji si, že je před námi ještě veliký kus práce, aby hřiště bylo ideální (např. green č. 9, stav bunkerů, atd.), ale věřím, že jsme na dobré cestě.

Na závěr bych rád požádal všechny členy GCCSH a návštěvníky našeho nádherného přírodního hřiště, aby vyjádřili případné poděkování Honzovi a ostatním např. tím, že se zúčastní nadcházejících turnajů... A hned v sobotu k tomu máte jedinečnou příležitost během nejstaršího turnaje ve Svobodných Hamrech - "Dr. Otto Spazier Classic".

Tak na viděnou a hezkou hru....

Mirek Kopáček