Svítání Cup

Datum novinky: 
09.05.2017

Základní škola a Praktická škola SVÍTÁNÍ, o.p.s. a Golf & Country Club Svobodné Hamry Vás srdečně zvou na 17. ročník benefičního golfového turnaje Svítání Cup, který se uskuteční v sobotu 13. května. Více informací o turnaji naleznete zde a možnost přihlášení zde.

Škola SVÍTÁNÍ poskytuje již jednadvacet let vzdělávání a služby dětem s mentálním a kombinovaným postižením. Golfový turnaj je tradiční akcí, která má pro žáky školy velký integrační význam. Uskuteční se v sobotu 13. května od 9 hodin na golfovém hřišti ve Svobodných Hamrech.

Na programu je turnaj hráčů a exhibiční utkání dětí ze SVÍTÁNÍ s jejich rodinami a kamarády. Změří své síly bez ohledu na zdravotní či golfový handicap, protože ty v tomto klání nehrají žádnou roli. Rozhodující je nadšení pro sport a dobrá zábava. Na programu jsou mimo turnaje a utkání také tombola, prodej výrobků a dražba, jejichž výtěžek bude věnován škole SVÍTÁNÍ. Jako moderátor provede hosty sportovním dnem Josef Melen. Akci svou účastí každoročně podpoří řada významných osobností z oblasti kultury, médií i politiky.

Bude nám velkou ctí a potěšením setkat se s Vámi na benefičním golfovém turnaji Svítání Cup.

Těšíme se na setkání!

Mgr. Miluše Horská - místopředsedkyně Senátu Parlamentu ČR