Svobodné Hamry v novém kabátku. Jsou atraktivní a sexy !

Datum novinky: 
09.02.2012

Píše se o nás na golfovém serveru Golfee.cz. Celý článek naleznete zde.

Další vlaštovka přiletěla do českého golfového internetového prostředí. Domácí kluby a resorty jsou zatím, co se týče vlastní prezentace na internetu, spíše nováčky, nebo tak trochu staromilci, kteří se spokojí s tím, co fungovalo před deseti lety. Ne tak na Svobodných Hamrech, kde do toho šlápli.

Začátkem února spustili novou podobu internetových stránek, která zaujme na první pohled. Je sice jednoduchá, ale právě díky tomu přehledná a navíc velmi atraktivní. Opět se potvrdilo, že v jednoduchosti je krása.

Každý návštěvník na první pohled vidí všechny důležité informace, k dalším mu stačí udělat jeden, maximálně dva kliky myší. A třešničkou na dortu je skvěle provedená virtuální prohlídka areálu (k nahlédnutí zde).

"Naše staré stánky byly nefunkční, nevyhovovaly nám. Nové jsou podle nás atraktivní a moderní, jsou na nich pěkné obrázky a všechny důležité informace. Pro nás je pak hlavní, že jsou funkční a sami si můžeme cokoliv upravit," řekl GOLFee manažer klubu Ondřej Šofr.

Také na něm je vidět, že ale největší radost má z virtuální prohlídky: "Ta prostě musí uchvátit každého. Jsme z ní nadšení."

"Objednali jsme si firmu, která naše hřiště nasnímala pomocí speciálního modelu vrtulníku za dvě, nebo tři hodiny. Bylo to na podzim, takže jsme museli čekat na ideální počasí, kdy třeba na hřišti nebudou kaluže," objasnil Šofr, jak prohlídka vznikala. Cenu, za jakou si ji klub nechal vyhotovit, neprozradil.
V plánu jsou i nové tabule a odpaliště

Nová internetová prezentace ale není jedinou novinkou, kterou si Svobodné Hamry před novou sezonou pro golfisty připravily.

Tou je i změna přímo na hřišti, když zmizela původní tříparová sedmička, kterou nahradí nový třípar na devítce. Původní osmá a devátá jamka se tak jen posunuly na sedmou, respektive osmou pozici.

"Sedmička byla špatně umístěná. Prakticky na ni nesvítilo slunce, a tak se zde trávě příliš nedařilo. Nový třípar má také mnohem větší dvoupatrový green," prozradil Šofr.

S tím je spojené i přenormování hřiště, se kterým se v klubu rozhodly investovat do nových informačních tabulí přímo na hřišti. "Zatím máme několik návrhů, ze kterých ještě budeme vybírat," dodal Šofr, s tím, že do nové sezony ještě možná na hřišti přibudou některá nová odpaliště, především pro ženy.

Jeden z návrhů, jak by mohly vypadat nové informační tabule: