TCM - Informační schůzka s rodiči

Datum novinky: 
13.03.2015

Vážení junioři, rodiče a přátelé TCM,

jako každý rok je na úvod golfové sezony 2015 tradičně připravena informační schůzka trenérů TCM s juniory a rodiči. Informační schůzky pro zájemce, kteří chtějí působit v TCM Svobodné Hamry se budou konat  ve středu 1.4.2015 a ve čtvrtek 2.4.2015 od 16:00 hod – 17:30 hod v naší klubovně ve Svobodných Hamrech . Více informací naleznete zde.

Již tradičně na těchto schůzkách rozdělíme hráče do jednotlivých tréninkových skupin, sdělíme Vám termíny různých golfových dětských tour a turnajů pro jednotlivé kategorie od nejmenších až po pokročilé. Předběžně oznámíme nominace mládežnických reprezentací našeho klubu do 14, 16, 18 let a sdělíme Vám termíny těchto mistrovství republiky / kvalifikační a případně finálová kola /

Tréninkové dny budou opět po, út, st a čt dle jednotlivých skupin se začátkem v 16:30 hod.

Těšíme se na setkání po zimní přestávce!
S pozdravem Petr Grubner a Bedřich Petráň
TCM Svobodné Hamry

TCM - Informační schůzka s rodiči